AutoFrim s.r.o.

AutoFrim s.r.o.

Naša spoločnosť je uznávaným hráčom na trhu konkrétne v meste Trnava s 20-ročnou tradíciou v predaji nových a jazdených vozidiel. Od svojho založenia sme sa vždy snažili poskytovať vynikajúce služby a kvalitné vozidlá našim zákazníkom.

Jednou z našich hlavných predností je skúsený tím odborníkov, ktorí majú hlboké znalosti o automobiloch a neustále sledujú trendy na trhu. Naši zamestnanci sú priateľskí a ochotní pomôcť zákazníkom s výberom auta, ktoré najlepšie vyhovuje ich potrebám a rozpočtu.

V našej ponuke nájdete široký výber značiek a modelov áut, vrátane najnovších technologických vymožeností a bezpečnostných funkcií. Pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé jazdené vozidlá, máme rozsiahly výber overených a starostlivo skontrolovaných áut s kompletnou históriou.

 Dlhoročné pôsobenie

Náš dôraz na zákazníka nám pomohol vybudovať si silné a dlhotrvajúce vzťahy s našimi klientmi. Dôvera, ktorú nám preukazujú, je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou stále sa zlepšovať.

Sme hrdí na našu 20-ročnú históriu a úspechy, ktoré sme dosiahli, a sme pripravení pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb našim zákazníkom aj do budúcna. Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujú, a tešíme sa na ďalšie roky úspešnej spolupráce s našimi vernými klientmi v Trnave a okolí.